15 - ojo festivalio apdovanojimai

Pristatome festivalio kino žiuri, kuri iš konkursinės programos filmų rinks jų nuomone geriausią! Susipažinkite

Aistė Diržiūtė

Lietuvių kino aktorė ir scenaristė. Turbūt geriausiai mums visiems žinoma aktorė, už vieną pagrindinių vaidmenų filme Sangailės vasara 2015 m. Kino pavasario festivalio metu išrinkta geriausia aktore, jau tuomet ji buvo pastebėta ir Berlino tarptautinio festivalio kritikų bei  įvertinta „Sundance“ festivalio įvertinimu. Daugiausiai užsienyje gyvenančios aktorės biografijoje randame patirtį vedant prestižinius Europos kino apdovanojimus ir net vaidmenį Holivudo filme „Vyrai juodais drabužiais“.    

Birutė Kapustinskaitė 

Scenaristė, dramaturgė. 2018-ais metais apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi už pjesę „Terapijos“. Birutės rašytas scenarijus filmui „Čia buvo Saša“ (rež. E. Jankauskas) pelnė geriausio scenarijaus apdovanojimą Obanės filmų festivalyje Prancūzijoje.

Vytautas Katkus

Profesionalus kino operatorius, režisierius. Vytautas dirba tiek su dokumentiniais, tiek su vaidybiniais trumpo bei ilgo metro filmais. Jo režisuotas debiutinis trumpo metro filmas „Kolektyviniai sodai“ buvo pristatytas Kanų kino festivalyje ir laimėjo šių metų Sidabrinę gervę už geriausią trumpametražį filmą.

Šių metų festivalio vaikų žiuri

Šių metų festivalio lektoriai

Pasidalinkite

FacebookEmail this pagePrint this page