ŽIŪRĖKITE NAMUOSE

SPAUSKITE NORIMOS PLATFORMOS LOGOTIPĄ, filmo kaina 2,99 eur.

SESĖS – VASARA KAI LIKOME VIENOS  / Tottori – Sommeren vi var alene  

Režisieriai:  Arild Østin Ommundsen, Silje Salomonsen

Norvegija, 2020 m., 1 val. 17 min., Nuo 6 m., Įgarsinta lietuviškai

Ramioji Vega (9), jos pašėlusi sesutė Bilė (5) ir laisvalaikį gamtoje mėgstantis leisti tėtis  išvyksta su nakvyne į Norvegijos miškus. Iš pradžių kelionė atrodo smagi ir nuostabi, tačiau tėtis kalnuose įkrenta į tarpeklį ir smarkiai susižeidžia. Pats negalėdamas išsivaduoti, jis liepia mergaitėms eiti ieškoti pagalbos.

Vega ir Bilė išskuba su misija padėti savo tėčiui. Kelionėje jos sutinka laukinius gyvūnus, atlaiko įvairius išbandymus, geriau pažįsta viena kitą bei savo baimes. Mergaitės sutinka keletą žmonių, kurie taip ir nesuteikia reikiamos pagalbos. Pajutusios, kad niekas kitas joms padėti negali, sesės grįžta prie tarpeklio ir pačios bando išgelbėti savo tėtį.

Temos: savarankiškumas, žmogaus ir gamtos santykis, pozityvus mąstymas, tikėjimas savo jėgomis, mokėjimas siekti tikslo, šeimos jėgos.

„Bilė nubraižė žemėlapį, kad rastume kelią. Bandžiau jai paaiškinti, kad tai kvaila, nes mes net nežinome, kur esame…. „Geriau jau turėti tokį žemėlapį nei neturėti jokio“, atsakė ji. Sunku buvo su ja nesutikti. Reikia išmokti rasti savo kelią, nors kartais atrodo, kad tai padaryti labai sunku.“

 

 

Filmą „Sesės- vasara kai likome vienos“ pristato Kristina Savickytė, aktorė – edukatorė.

Pasidalinkite

FacebookEmail this pagePrint this page