Apsilankykite tinklapyje www.zmonescinema.lt.

JEIGU DAR NETURITE PASKYROS TINKLAPYJE:

Susikurkite vartotojo paskyrą: https://zmonescinema.lt/registracija

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir ŽMONĖS Cinema platformai skirtą slaptažodį, pažymėkite varnelę „Aš perskaičiau ir sutinku su ŽMONĖS Cinema vartotojų taisyklėmis“.

Savo el.paštu turite sulaukite registraciją patvirtinančio laiško, jame – paspauskite patvirtinimo mygtuką.

Įveskite savo telefono numerį, patvirtindami, kad esate Lietuvoje – tai suteiks jums galimybę žiūrėti visus filmus, esančius tinklapyje.

Jeigu pageidaujate tapti „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratoriumi, pasirinkite ĮVESTI MOKĖJIMO INFORMACIJĄ ir užpildykite savo mokėjimo kortelės duomenis. Jeigu „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratoriumi tapti nepageidaujate, pasirinkite PRALEISTI ŠĮ ŽINGSNĮ.

Išsirinkite norimą filmą – viršutiniame tinklapio meniu rinkitės mygtuką VISI FILMAI, išsirinkite pageidaujamą filmą ir spauskite ŽIŪRĖTI.

Apmokėjimą už filmo peržiūrą galite atlikti papildydami savo piniginę vartotojo paskyroje. Paspaudę „Pildyti piniginę“ būsite automatiškai nukreipti į mokėjimų surinkimo sistemą Opay. ŽMONĖS Cinema nesaugo jokios finansinės informacijos. Po apmokėjimo filmą galite žiūrėti iš karto arba pasinaudoti peržiūros nuoroda, gauta į jūsų el. paštą. Įsigytą filmą visuomet matysite viršutinėje puslapio meniu skiltyje „Mano filmai“. 

Neprisimenate kodo arba nepavyko prisijungti? Atsakymą pabandykite rasti svetainės D.U.K  skyrelyje arba parašykite mums: kinas@zmonescinema.lt

Mokamus filmus gali žiūrėti tik registruoti vartotojai. Platformoje www.kinofondas.lt užregistruokite savo asmeninę paskyrą „kaip žiūrovas“, patvirtinkite gautą nuorodą el. paštu ir mėgaukitės filmu neribotą kartų kiekį 24 valandas nuo atlikto mokėjimo, kurį patvirtino bankas.

Nuolaidos kodas. Jį aktyvuoti gali tik registruoti vartotojai prisijungę prie savo asmeninės paskyros.  Nuolaidų kodo laukelyje įveskite gautą kodą ir jums bus suteikta nemokama filmo peržiūra.

Apmokėjimas. Atliekamas pasirenkant bet kurį patogų atsiskaitymo būdą: elektroninę bankininkystę, elektroninius pinigus ar renkantis kitą patogią mokėjimo sistemą.   

Reikia pagalbos?  Ieškok atsakymų čia:

Negaliu užregistruoti paskyros. Rašo, kad nuoroda neteisinga.

Prašome patikrinti, ar tikrai nuorodos nebandėte aktyvuoti kelis kartus. Jei jau spaudėte nuorodą aktyvuoti, tiesiog bandykite jungtis prie savo paskyros. Jei nepavyksta, rašykite pagalba@kinofondas.lt

Negaliu prisijungti prie paskyros.

Patikrinkite, ar aktyvavote el. paštu gautą paskyros aktyvavimo nuorodą.

Įsigijau bilietą, bet negaliu žiūrėti filmo.

Filmą žiūrėti galite po banko patvirtinimo, kad mokėjimas atliktas. Tai gali užtrukti.

Kiek kartų galiu žiūrėti filmą?

24 h. neribotą peržiūrų skaičių.

Neveikia svetainė

Apie svetainės sutrikimus prašome pranešti el. p. : pagalba@kinofondas.lt

Ar reikia kurti paysera paskyrą norint nusipirkti filmo bilietą?

Ne nereikia. Rinkitės bet kurį jums patogų ATSISKAITYMO būdą.

Kur dar ieškoti atsakymų?

Dar yra D.U.K: https://www.kinofondas.lt/d.u.k./

Kontaktai

Pagalba: pagalba@kinofondas.lt

Bendri klausimai: justina@kinofondas.lt

Tel. nr.: +370 620 52 877

Pasidalinkite

FacebookEmail this pagePrint this page