ŽIŪRĖKITE NAMUOSE

SPAUSKITE NORIMOS PLATFORMOS LOGOTIPĄ, filmo kaina 2,99 eur.

BJAURIŲ VAIKŲ KLUBAS  / Club van Lelijke Kindere

Režisierius Jonathan Elbers

Nyderlandai, 2019 m., 1 val. 30 min., nuo 9 m. Įgarsinta lietuviškai

Kuomet naujasis prezidentas nutaria paslėpti visus „negražius“ vaikus ir taip išvalyti mokyklą, vienam berniukui vardu Polas, pasiseka pabėgti. Berniukas kartu sau kelias draugais pasipriešina ir pradeda revoliuciją, kuri mes iššūkį visų suaugusiųjų pasaulio suvokimui ir nuvers piktąjį prezidentą.   

„Tebūnie švara“ – naujojo prezidento šūkis kasdien skamba tvarkingose miesto gatvėse. Jis suprantamas pažodžiui ir neaplenkia net išvaizdos. Vienas tokių negražių vaikų yra berniukas Polas, kurio didelės ausys labai krenta į akis klasės nuotraukoje. Kuomet sekančia dieną Polą ir dar kelis neišvaizdžius vaikus išveža į ekskursiją, jie netrukus supranta, kad prezidentas nori juos paslėpti ir berniukas pabėga. Pabėgusiam Polui padeda Sara, kuri priklauso „gražiųjų“ vaikų grupei. Berniukas sukviečia vaikus į pogrindinį judėjimą kovai prieš prezidentą. Judėjimas greitai išauga į revoliuciją. Vaikai parodys pasauliui, jog ir jie gali pasipriešinti ir, kad nebūtina būti gražiam, kad taptum didvyriu! 

Temos:  žmogaus teisės ir laisvės, šeima, draugystė.

  „Mes esame bjaurių vaikų klubas. Mūsų niekas nesustabdys! Niekas… Nenoriu gyventi pasaulyje, kuriame kažkas nusprendžia kaip turiu atrodyti.“

Pasidalinkite

FacebookEmail this pagePrint this page