16 – asis  tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis vyks 2021 m. gruodžio 10-19 d.

Nuo 2004 m. organizuojamas tarptautinis Vilniaus vaikų ir jaunimo kino festivalis kasmet jaunajai auditorijai pristato ne vieną apdovanojimą ir pasaulinį pripažinimą pelniusius filmus.  Festivalio metu įvairaus amžiaus moksleiviams, tėvams, pedagogams, kino srities profesionalams ir visiems, kurie pasaulį nori matyti plačiai atmerktomis akimis  siūlome prasmingų, įkvepiančių, įvertintų visame pasaulyje filmų repertuarą.

Festivalio filmai tai – istorijos apie vaikų pasaulius – kartais skausmingai realius, kartais pilnus nerealių, fantastikos, magijos elementų. Pasaulius, kurie individualūs kiekvienam vaikui, kuriuos susikuriame, kai susiduriame su kasdieniais iššūkiais ar norime pabėgti nuo kasdienybės.

Čia rasite filmus, kurie skirti išskirtinai jaunų žmonių augimui, paliečiantys jiems aktualias problemas – tapatybės paieškas, draugystę, brendimą, gebėjimą atlaikyti spaudimą būnant kitokiu, pagundas ir pavojus bei meilę.

Geri filmai praplečia akiratį, leidžia pajusti bendrystę su herojais, leidžia pasimokyti iš jų patirties, įkvepia nepasiduoti, o kartais tiesiog padeda kiek kitaip pažvelgti tiek į kitų, tiek į savo pasaulius. 

Tai – veiksminga savęs ir pasaulio pažinimo priemonė visiems žiūrovams. Mėgaukimės!

16 – asis  tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis vyks 2021 m. gruodžio 10-19 d.

Filmus galite žiūrėti virtualiai  https://www.kinofondas.lt/ ,  https://zmonescinema.lt/. Kino teatruose Paupio „Pasaka“, Senamiesčio „Pasaka“.

 

Visa programa KINAS PATALUOSE

 

Pasidalinkite

FacebookEmail this pagePrint this page